Новости

Як ефективізувати виробництво свинини?

04.05.2017
Як ефективізувати виробництво свинини?

Під час Конгресу «Прибуткове свинарство» порадами щодо покращення травлення поросят з метою підвищення ефективності виробництва розповість фахівець з Нідерландів Роб ван Ші.

«Процес відлучення, як і народження — найважчий момент у житті поросяти, з правильним менеджментом і стратегією годівлі  ми можемо дуже допомогти тварині «перелаштуватися»», — підкреслює експерт.

За словами пана Ші, перші 6 тижнів життя поросят — період, коли є можливість максимально розкрити потенціал росту тварини. У цей період треба приймати зважені рішення і докладати максимальних зусиль, щоб надалі отримати якнайкращий результат, досягти найвищої продуктивності.

«Доцільність і актуальність цього питання висока, це доведено і дослідженнями, і, що головне — на практиці», — наголосив він.

Максимум практичної інформації чекає на вас під час ІХ Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство».

Конгрес «Прибуткове свинарство» — одна з наймасштабніших галузевих подій не лише в Україні, але й за її межами. Майданчик для відвертої розмови про все, що стосується вітчизняної галузі свинарства. Серед учасників — свинарі, кращі українські та закордонні фахівці у царині свинарства, представники держави, експерти міжнародних організацій. Цього року захід відбудеться 6 червня у виставковому центрі «АККО Інтернешнл». Організатори заходу — Асоціація «Свинарі України», Всеукраїнська Аграрна Рада і консалтингова компанія DYKUN

Читайте еще:


Все новости