Новости

У Львові з’явився перший МакДональдз з досвідом майбутнього

10.09.2018
У Львові з’явився перший МакДональдз з досвідом майбутнього

Компанія МакДональдз завершила реконструкцію закладу у Львові за адресою: просп. Чорновола, 12. В оновленому МакДональдз запроваджений новий формат обслуговування – досвід майбутнього.

Уже від сьогодні львів'яни мають змогу оцінити переваги МакДональдз нового формату. На відвідувачів чекають технологічні новинки, зміни в облаштуванні касової зони, новий принцип обслуговування тощо.

Формат досвіду майбутнього передбачає:

До кінця року з’явиться ще один елемент формату досвіду майбутнього - новий принцип роботи кухні «Приготовано для тебе». Це дозволить  відвідувачам додавати чи забирати інгредієнти в бургерах на свій смак. 

У результаті реконструкції у львівському МакДональдз, яка тривала понад два місяці, були повністю оновлені інтер’єр та екстер’єр ресторану, а також заклад став значно просторіший. Зокрема, завдяки будівництву демісезонної тераси, площа збільшилась з 296 м.кв. до 407 м.кв.  Як і раніше, у теплу пору року відвідувачі зможуть відпочивати на літній терасі. Загалом у закладі та на терасах передбачено майже 300 посадкових місць.

Для клієнтів, які віддають перевагу обслуговуванню на автомобілях, працюватиме МакДрайв. 

Змінами у ресторані будуть задоволені також і найменші відвідувачі, адже поруч з закладом встановлена найбільша серед усіх українських МакДональдз дитяча гірка.

Для зручності людей з інвалідністю у МакДональдз передбачені пандуси та облаштована туалетна кімната. 

У всіх без винятку  ресторанах МакДональдз під час реконструкції чи будівництва втілюються сучасні енергоефективні рішення. У ресторані для підігріву води використовується тепловий насос, що зменшує енергоспоживання, а для обігріву внутрішніх приміщень встановлений рекуператор, який забезпечує енергоефективний обігрів узимку, для освітленні використовуються LED-технології.

МакДональдз у Львові став 6-м закладом нового формату в Україні. Досвід майбутнього також пропонують ще три заклади МакДональдз у Києві, у Черкасах та у Борисполі. 

Читайте еще:


Все новости