Новости

МХП візьме участь у Всесвітньому економічному форумі у Давосі

19.01.2018
МХП візьме участь у Всесвітньому економічному форумі у Давосі

Голова правління МХП Юрій Косюк візьме участь у Всесвітньому економічному форумі у Давосі у рамках дискусійної панелі «Як технології та інновації змінюють український агробізнес»

23 січня, о 17:00 в багатоформатному просторі Український Дім у місті Давос (Швейцарія) Юрій Косюк візьме участь у 48-й щорічній зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

Голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт» у ролі спікера представить український агробізнес у рамках дискусійної панелі «Як технології та інновації змінюють український агробізнес».

Засновник одного з найбільших агрохолдингів України Юрій Косюк говоритиме про новітні тенденції у вітчизняному сільському господарстві та на продовольчому ринку. Окреслить відповіді на питання щодо того, які можливості та ризики чекатимуть на міжнародних інвесторів в Україні. Також, на прикладі власного досвіду він розповість про інновації в економіці, які вдалось втілити за останні роки в сільськогосподарській галузі.

Разом із головою правління МХП у дискусійній панелі в ролі спікерів від України візьмуть участь генеральний директор агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса, а також засновник та керівник проекту Agrohub Юлія Порошенко.

Читайте еще:


Все новости