Новости

МХП презентував соціальний проект «Село. Кроки до розвитку»

11.04.2017
МХП презентував соціальний проект «Село. Кроки до розвитку»

11 квітня 2017 року в Вінницькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція, на якій було презентовано соціальний проект «Село. Кроки до розвитку». Під час конференції відбулось підписання Меморандуму «Про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт»».

Це конкурс мікрогрантів, реалізація якого відбуватиметься за підтримки

ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Партнером даного конкурсу виступить Вінницька облдержадміністрація, яка буде надавати інформаційну та організаційну допомогу по даному проекту. Координатором конкурсу у Вінницькій області буде Олександр Печалін, голова правління спілки підприємців «СТІНА».

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Проект буде реалізований у селах Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області, у ньому можуть взяти участь бізнес-проекти, підготовлені безпосередньо сільськими жителями або некомерційними організаціями.

«Базове питання – це перебудова системи мислення, сприйняття дійсності і власної причетності до того, як ми змінюємо територію, конкретне село і країну в цілому. І, власне, на це й спрямована реалізація проекту, – розповів Валерій Коровій, голова Вінницької обласної державної адміністрації.

20 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складає 40 000 гривень.

На думку голови правління ПАТ «МХП» Юрій Косюк, ми маємо починати з самого себе. «Кожен із нас керує своїм життям та умовами, в яких знаходиться. Розпочинайте власну справу – ми допоможемо. Почніть наводити лад зі свого паркану, дому, вулиці – ми це також підтримаємо.  Головне брати на себе відповідальність та міняти своє життя на краще.  Країна будується та розвивається не зверху, а знизу, тільки самостійні кроки кожного приведуть до розвитку держави в цілому».  

«Іноді для того, щоб розпочати успішну справу не потрібні мільйонні інвестиції, я особисто знаю дуже багато прикладів, коли великий бізнес стартував з зовсім маленьких грошей. Головне – це ідея та прагнення досягти успіху. Дуже приємно, що в Україні МХП через такий проект надає підтримку  малому, зокрема сільському бізнесу за принципом – «спочатку думай про мале», - підкреслив Олександр Печалін, голова правління спілки підприємців «СТІНА».

Нагадаємо, що минулого року подібний проект був реалізований у Черкаській області. В результаті  10 грантерів отримали безповоротну фінансову допомогу. Протягом 2017 року МХП реалізує конкурс мікрогрантів у двох областях – Черкаській та Вінницькій, поступово розширюючи географію проекту у місцях своєї присутності

Читайте еще:


Все новости