Новости

Конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

24.10.2017
Конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху»

Чотирнадцята міжнародна конференція «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху» 5-7 грудня 2017 р. м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т., 15

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» анонсує початок реєстрації учасників найбільшої плодоовочевої події в Україні – чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка традиційно відбудеться у триденному форматі у рамках єдиної в Україні виставки для професіоналів плодоовочевого бізнесу – Fresh Business Expo 2017. 

Таким чином, 5-6 грудня відбудуться пленарні сесії у рамках тематичних форумів конференції, а 7 грудня буде присвячено сьомому щорічному торговому форуму, завдяки якому вітчизняні та закордонні постачальники свіжої плодоовочевої продукції проведуть прямі перемовини з більш ніж 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами та імпортерами країни.

Організатори, як завжди, приготували безліч інформаційних новинок у рамках ділової програми події. Меседж даної конференції – «Об’єднання заради успіху» –підібраний не випадково. На думку провідних експертів плодоовочевого ринку та найбільш впливових гравців даного бізнесу, в Україні повинна працювати єдина та дійсно дієва плодоовочева асоціація.  Основні принципи нового об’єднання, переваги та функції будуть озвучені у ході роботи конференції «Овочі та фрукти України-2017». Варто відмітити, що географія постачання української плодоовочевої продукції щорічно розширюється, що вказує на необхідність подібних подій в державі.

Ключові теми конференції:

-          Підсумки виробництва овочів та фруктів в Україні в 2017 р., прогноз цін на залишок сезону. Попередні очікування від сезону-2018/19.

-          Три роки російського ембарго – чи зумів український плодоовочевий бізнес жити по-новому?

-          Аналітика в плодоовочевому бізнесі. Як складати баланси, читати прогнози та відрізняти якісну інформацію від аматорської?

-          Хто і навіщо створює асоціації в плодоовочевому секторі України? Принципи та філософія об’єднання професіоналів.

-          Фінансування та грантова підтримка плодоовочевого бізнесу в Україні – відсутність державного субсидування не є перепоною.

-          Україна та Польща – плодоовочеві конкуренти чи партнери?

-          Психологія вітчизняного виробника: чому маржа в 300% є негативним фактором?

-          Добровільна сертифікація плодоовочевого виробництва в Україні – чи готові роздрібні мережі купувати продукцію дорожче?

-          Топ-10 органічних продуктів для експорту з України та топ-10 країн-імпортерів.

-          Портрет плодоовочевої агрономії в Україні – найпоширеніші шкідники та хвороби на овочах та фруктах і засоби захисту від них. Рейтинг виробників та дистриб’юторів ЗЗР.

-          Ринок FMCG в Україні – розвиток роздрібних мереж та перспективи споживчого ринку в Україні.

-          Рітейл та виробник. Як розпочати співробітництво і не втратити довіру після першої поставки та багато іншого.

Варто підкреслити, що вище перераховано менше половини очікуваних тем. При цьому попередньо можна заявити, що в рамках пленарних засідань будуть розглянуті всі актуальні питання плодоовочевого сектору України.

Ключові учасники конференції: представники 15-20 держав світу, усього близько 300 професіоналів плодоовочевого бізнесу. Приблизно 50 % учасників – виробники свіжої та переробленої продукції, 25 % - представники торгівлі та близько 20 % - постачальники МТР та обладнання, та також інші компанії, які мають відношення до плодоовочевого сектору.

Основні організаційні моменти конференції:

 

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості, спонсорські пакети та заявка на участь розміщені на офіційному сайті конференції: www.fruit-inform.com.

Читайте еще:


Все новости