Новости

Компанія «Клуб сиру» відзвітувала за 2015 рік

25.12.2015
Компанія «Клуб сиру» відзвітувала за 2015 рік

Компанія «Клуб сиру» запросила журналістів на звітну прес-конференцію за підсумками своєї діяльності та розповіла про результати і досягнення у 2015 році.

Для виробників молочної продукції 2015 рік став дуже важким: ринок твердих сирів України впав на 4%. Незважаючи на складні економічні умови та спад у галузі, компанії «Клуб сиру» вдалося здобути позитивних результатів: розширити асортимент і збільшити продажі продукції, які досягли рівня 7 690 тонн за 12 місяців 2015 року, що на 19% більше, ніж у минулому році. За оцінками «Інфагро» компанія «Клуб сиру» займає частку 6% (торік 5%) серед інших виробників твердих сирів і входить до 5-ки найбільших на цьому ринку.

За даними компанії «Пріоритет плюс», в найбільших торгових мережах України торгова марка «Клуб сиру» взагалі знаходиться на 2 місці в рейтингу і займає частку 8,6% (+ 17% в порівнянні з 2014 роком) в продажах категорії твердих сирів в натуральному вираженні і частку 8,9% у грошовому вираженні (+ 34% в порівнянні з 2014 роком).

У квітні 2015 року у виробництво були запущені 4 новинки сирів, розроблені за власними рецептурами «Клуб сиру»: «Грюн Вальд» з пажитником, «Сорочинський» з пряженим молоком, «Неаполітанський» з томатами, паприкою і базиліком та «Діжонський» із зернами гірчиці. Всі ці сири отримали визнання у кінцевого споживача і за результатами 9 місяців загальний обсяг продажів досягнув 210 тонн. Окрім того, вишукані смаки сирів ТМ «Клуб сиру» отримали визнання фахівців молочної промисловості України. Це підтверджують численні нагороди та відзнаки у профільних конкурсах. У серпні 2015 року компанія «Клуб сиру» взяла участь у професійному дегустаційному конкурсі з оцінки якості молочних продуктів, організатором якого виступала Національна асоціація молочників «Укрмолпром». За результатами конкурсу сири «Сорочинський» та «Дитячий» отримали золото в своїй категорії, а сир «Грюн Вальд» став володарем найвищої нагороди – Гран-Прі. У жовтні 2015 року в рамках XVIII Міжнародного Дегустаційного конкурсу WorldFoodUkraine продукція компанії – сири «Грюн Вальд», «Дитячий» та «Монастирський витриманий» – здобула 3 золоті медалі у номінації WorldMilkUkraine. На Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» у категорії «Продовольчі товари» свою заслужену нагороду отримав сир «Сорочинський» – увійшов до сотні кращих.

– Ми пишаємося, що в цьому році випустили 4 нові види сиру і це дозволило нам також збільшити обсяги реалізації як в національних мережах, так і через дистриб’юторів. Національні мережі дуже зацікавлені в тому, щоб надати споживачу якусь альтернативу звичайним видам сирів, таким як голландський та російський. Те, що ми розробили новинки і дуже пильну увагу приділяли якості продукції, дало свій результат – збільшення реалізації, – коментує результатиМаксим Рилік, директор виконавчий компанії «Клуб сиру». – Окрім того, досягти результатів, що ми продемонстрували у 2015 році, стало можливим завдяки професійності наших сироварів, які добре розуміються на виробництві сирів. Вони вражають своєю майстерністю, вони можуть протягом довгого періоду давати якісний та стабільний результат. Це відчуває покупець, і саме тому він надає перевагу нашим сирам.

Компанія «Клуб сиру», посідаючи позиції лідера серед виробників твердих сирів на українському ринку, отримала від поважних організацій, що безпосередньо формують економічний клімат нашої країни – ФАО та ЄБРР, запрошення до участі у одній з наймасштабніших міжнародних виставок харчової промисловості – Hong Kong International Food Expo або Food Expo 2015. Отримавши високу оцінку та позитивні відгуки від відвідувачів виставки та дегустаторів продукції стенду «Клуб сиру», де були представлені тверді фасовані сири та молочна сироватка як сировина для підприємств і виробників молочної продукції, можна стверджувати про успіх дебюту Компанії на Східному ринку.

Продукцію Компанії відзначили не тільки на українському ринку, а й за кордоном – у 2015 році на експорт було продано 483 тонни сиру, що на 173% більше ніж у 2014 році. Продукція Компанії постачається до 8 країн: Ізраїль, Молдову та Придністров’я, Грузію, Казахстан, США, Узбекистан, Азербайджан. Окрім твердих сирів, Компанія експортує суху сироватку до Східного регіону: Пакистан, Індія, Індонезія, Філіппіни, Малайзія.

Окрім успіхів у виробництві та презентації новинок у 2015 році, Компанія вела активну маркетингову роботу. ТМ «Клуб сиру» виступила спонсором таких програм, як «Зважені та щасливі» та «Все буде смачно».

Підсумовуючи всі результати та активності 2015 року, за даними дослідницької компанії «ТНС Україна», значно зросли маркетингові та іміджеві показники Компанії, а саме:

– «Клуб сиру» перша названа марка (з 6,7% до 13,3%),

– знання з підказкою (з 70,0% до 83,0%),

– спонтанне знання (з 21,0% до 25,7%);

Більшість опитаних (71%) заявили, що мають намір в майбутньому купувати сири ТМ «Клуб сиру». Цей показник значно перевищує показник початку 2015 року (62,0% опитаних).

–  У 2015 році ми обрали стратегію імпортного заміщення та якості смаку, що привело нашу Компанію до позивних показників зростання. В наступному році ми плануємо підтримати вектор зростання показників. Два основних напрямки: акцент на якість та смак нашої продукції, а також активна маркетингова підтримка. Зокрема, ми плануємо активно просувати один з наших найкращих сирів «Асьяджіо», – зазначив директор із маркетингу компанії «Клуб сиру» Павло Шевчук.

Компанія пишається своїми перемогами, але колектив не збирається зупинятися на досягнутому. В 2016 році Компанія має намір зберегти темпи зростання на рівні 15%. Головна місія компанії «Клуб сиру» залишається незмінною – залучення українських споживачів до світових сирних традицій.

Читайте еще:


Все новости